pondělí 16. září 2019

Zažít Chotěboř jinak

V sobotu 14. září chotěbořské náměstí ožilo sousedskou slavností Zažij město jinak! Akci zaštiťovala Dobrá společnost, Zastavkafe, město Chotěboř, nadace VIA a zázemím Zastávka194.


Program byl víceméně dodržen. Bagry odstarovaly ranní jógu, následovala společná snídaně a prohlídka lokálních produktů ve stáncích či nákup v Dobročinném bazárku na pořízení knihobudky v tzv. Rudově uličce vedle Zastávky194. Po obědě diskuse a procházka s městským architektem Mikulášem Medlíkem a pohádka Tajemství jabloně od divadla T601. Přesun do Zastávky194 na vernisáž autora komiksů Mikuláše Vinaře s názvem Zob a pírko. A poté koncerty na náměstí, dětská vokální formace Bosonožky, Kalle a AERBO. Slavnost uzavřelo promítání filmu Král Belgičanů na Zastávce194.


 

 
 

1 komentář:

  1. Machine outlets should have skilled machinists and use modern CNC Travel Accessories machines and measuring gear. If you doubt whether that is the case, give the machine store a call or go to the ability in individual earlier than starting your working relationship. It’s also useful for a machine store to keep handbook machines around for less complicated|for easier} tasks, as they will help while the multi-axis CNC machines are busy with other operations. In general, you won’t discover a serious machine store that doesn’t use CNC for the majority of its operations. CNC outlets are now are|are actually} replacing conventional machine outlets, due to the of} simple advantages of the brand new} technology.

    OdpovědětVymazat